Блу Сарти

Ситонија, Грција

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Првите два и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.03.2022

 ПРОДОЛЖЕН -7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.05.2022

 

Опис на сместување

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5 еур на ден)

-Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид) на приземје или втори спрат имаат дупло легло или твин споени кревети

-Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)

-1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед) дупло легло

-1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен, дупло легло

-1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса, со 2 дупли легла, од кој едното 140см, второто 160см

-1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море, со две брачни легла.  

Максимум сместување на едно дете до 3.99год е дозволено да дели легло со родители. 

Удобности

  • Клима
  • Кујна
  • Паркинг
  • TV
Датуми1/2eco1/21/2ssv1/3eco1/3GV1/3SV1/4SV1/3+1
20.05.2023 - 27.05.2023
27.05.2023 - 03.06.2023
03.06.2023 - 10.06.2023
10.06.2023 - 17.06.2023
17.06.2023 - 24.06.2023
24.06.2023 - 01.07.2023
01.07.2023 - 08.07.2023
08.07.2023 - 15.07.2023
15.07.2023 - 22.07.2023
22.07.2023 - 29.07.2023
29.07.2023 - 05.08.2023
05.08.2023 - 12.08.2023
12.08.2023 - 19.08.2023
19.08.2023 - 26.08.2023
26.08.2023 - 02.09.2023
02.09.2023 - 09.09.2023
09.09.2023 - 16.09.2023
16.09.2023 - 23.09.2023
23.09.2023 - 30.09.2023

Преглед по соби

1/3eco

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/3GV

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/2eco

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/3SV

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/4SV

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/3+1

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/2ssv

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/2

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


Превоз

ПРЕВОЗ ПРЕМА САРТИ НЕМА ДА СЕ ОДВИВА, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!