AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Ayma Beach

Кушадаси, Турција

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Положба: Хотелот е лоциран на една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2 километри од центарот на градот.

Сместување: Хотелот Ayma Beach Resort е интимен хотел кој располага со 128 соби, кои се распоредени на 5 спрата. Сите соби се комфорни и располагаат со сопствен балкон, клима уред, сопствена бања (туш, тоалет,фен за коса),ТВ, сеф, телефон, минибар и бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база HB(појадок и вечера – шведска маса – во главниот ресторан).Гостите може да уживаат во разновидни регионални и интернационални јадења кои се послужуваат секој ден во главниот ресторан. Хотелот исто така располага со два барови каде гостите може да уживаат во широк спектар на коктели.

Бесплатни услуги: користење на базен, базен за деца, ресторан, lounge area,игралиште за деца,фитнес центар, сауна, хамам, тениско игралиште, паркинг, градина, тераса, Wi-Fi конекција.

Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,сервис за перење алишта, минибар, пинг понг, билијард, телефон, сеф,водени спортови, лежалки на плажа, room service (услуга во соба), лежалки и чадори на плажа, спа третмани и масажи.

Содржини: Хотелот располага со прекрасен ресторан, два барови, рецепција (24/7), менувачница, туристичко биро, складирање на багаж, салон за убавина, гифт шоп, мини-маркет, назначен простор за пушење.

Плажа: Хотелот се наоѓа на најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Надворешен базен, детско игралиште, водени спортови, билијард, тенис, пинг понг.

За дете до 5.99 години: (само превоз 60 еур).
Второ дете: -20% попуст.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Аранжманот вклучува 10 ноќевања, превоз, појадок и вечера.

Опис на програма

TЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ TЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 312 eur 26.07-05.08 377 eur
06.06-16.06 312 eur 31.07-10.08 377 eur
11.06-21.06 312 eur 05.08-15.08 377 eur
16.06-26.06 312 eur 10.08-20.08 377 eur
21.06-01.07 312 eur 15.08-25.08 377 eur
26.06-06.07 338 eur 20.08-30.08 377 eur
01.07-11.07 377 eur 25.08-04.09 338 eur
06.07-16.07 377 eur 30.08-09.09 312 eur
11.07-21.07 377 eur 04.09-14.09 312 eur
16.07-26.07 377 eur 09.09-19.09 312 eur
21.07-31.07 377 eur 14.09-24.09 312 eur

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!