AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Банско за 24ти Мај

null, Бугарија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

  • 1 ден : 21.05.2022 сабота

Поаѓање на групата  во раните утрински часеви.Пауза во Метро.Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности.Вечера.Ноќевање.

  • 2 ден : 22.05.2022 недела

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки.Вечера.Ноќевање.

  • 3 ден 23.05.2022 понеделник

Појадок.Ден за слободни активности и индивидуални прошетки.Вечера.Ноќевање.

  • 4 ден 24.05.2022 вторник

Појадок.Слободни активности. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија околу 14 часот по локално време.Пауза во Метро.Пристигнување во Македонија во вечерните часови.

 

Hotel Мountain Paradise  4*

Цена

Услуга

Возрасен  ( Студио 2+0 )

110

ALL LIGHT

 

 

 

 

Hotel Мountain Paradise  4*

Цена

Услуга

Возрасен  (Едноспален апп 2+2)

115

ALL LIGHT

Прво дете  (0-11,99)

50 €

ALL LIGHT

Второ дете (3,99-11,99)

25 €

ALL LIGHT

Трет возрасен 

90

        ALL LIGHT

 

 

 

 

 

 

 

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

-Превоз до наведената дестинација од Велес,Кавадарци,Неготино,Скопје,Штип,Кочани,Kуманово,Прилеп

-3 Ноќевања на база алл инклузив лајт(појадок,ручек,вечера и пијалоци за време на оброците

-Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања

-Паркинг надворешен, интернет

-Детски кат

 

Во цената не е вклучено :

-Туристичка такса 1€ по лице на ден

-Патничко осигурување

 

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

Hotel Мountain Paradise  4*

Цена

Услуга

Возрасен  ( Студио 2+0 )

30 €

ALL LIGHT

 

 

 

 

 

https://mountainparadisebansko.com/

 

Hotel Мountain Paradise  4*

Цена

Услуга

Возрасен  (Едноспален апп 2+2)

33 €

ALL LIGHT

Прво дете  (0-11,99)

бесплатно

        ALL LIGHT

Второ дете (3,99-11,99)

20 €

ALL LIGHT

Трет возрасен 

25 €

ALL LIGHT

 

 

 

 

 

 

 

 

Цената е во евра од ден по лице вклучува :

-Ноќевање на база алл инклузив лајт

-Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, солена соба 

-Паркинг надворешен, интернет

-Детски кат

Во цената не е вклучено :

-Туристичка такса 1€ по лице на ден

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!