Hotel Kralj

Златибор, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Опис на вила

Гарни Хотел Kрал се наоѓа во најубавата бања во Србија- Врњачка бања на погодна локација во центарот, недалеку од сите важни атракции. Прекрасен амбиент, љубезен персонал , чистотата, мирот и тишината се вклопуваат во атмосферата на хотелот кој нуди идеално бегство од секојдневието. Во склоп на хотелот има ресторан, фитнес и велнес центар (џакузи, тапидариум, топли клупи, финска бања , базен , надворешен базен)

Опис на сместување

Сите соби се климатизирани, имаат Тв, бања. Апартманите имаат и кујна.

Опис на програма

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Цената е изразена по лице на ден

-Деца до 6,99 год. Бесплатно – и не користи легло (до 2 деца)

-Деца 7-11,99 плаќаат 50% од цената на возрасно лице

-Децата кој остваруваат беплатен престој – плаќаат само 10еур за оброците на ден

-Туристичката такса не е вклучена во цената 1,2 евро по лице на ден, освен за деца до 6,99

-Пријавување во хотел 13ч, одјава од хотел 11ч по локално време

Удобности

Hotel Kralj - Врњачка бања
Тип на собаЦена по лице на ден на база ноќевање со појадок и вечера(01.05-30.06.2022)
Стандард 1/246eur
Супериор 1/250eur
Фамили / Трокреветна1/3+150eur
Еднокреветна59eur
Апартман екстра лукс 4+1 (доколку се сместени 2 лица) 59eur

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!