AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Вила Агни

Касандра, Грција

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Вила Агни се наоѓа во Калитеа, во централниот дел пред паркот на Калитеа, на 500м од плажа одалеченост. Располага само со двокреветни и трокреветни студиа со клима, тв, интeрнет, мини кујна со прибор за готвење и јадење. Собите се на барање, резервација се чека од 24-48 часа

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА НА ДЕН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД 

Период двокреветна трокреветна
24.07-15.08.2022 63 67
16.08-20.08.2022 55 60
21.08-28.08.2022 47 50
28.08-11.09.2022 30 33

 

 

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!