AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Hotel Aqua Star

Пиериа, Грција

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотел Aqua Star лоциран во Паралиа, на 3мин пешачење до плажа, сместен во срцето на Паралиа на 5мин од центарот, е идеален објект за вашиот одмор. 

Хотелот е целосно реновиран 2022год, истиот располага со лифт, изолирани соби од звук, комарници (на барање) сервис будење (на барање) клима со доплата од 7еур на ден на лице место

 

Цените се изразени за сместување секоја Сабота, смените се на 7 нокевања, Сабота на Сабота

Цените се изразени за лице за 7 ноќевања на база Ноќевање со појадок и вечера

Првиот и последниот термин се промо, и на нив не следува попуст

15% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 07.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

 

 

Опис на сместување

Реновираните соби се викаат Елиа и нудат пријатен престој, има трокреветни соби и четворокреветни, кој можат да сместат од 2-4 лица. Сите соби се опремени со сопствен тоалет, ТВ, клима и интернет (бесплатно) и бесплатни крпи, сите соби имаат балкон каде можете да уживате во вашето кафе и да се релаксирате. 

Опис на програма

Доплати: 

Трето возрасно лице - 150еур за 7 ноќевања на Полупансион

1во дете од 2-13,99год - 130еур за 7 ноќевања на Полупансион

2ро дете од 2-13,99год - 56еур за 7 ноќевања на Полупансион

 

Доплата за клима: 7еур на ден , на лице место се наплаќа на рецепција. 

Удобности

ДатумиTriple room1/4 Studio
03.06.2023 - 10.06.2023
10.06.2023 - 17.06.2023
17.06.2023 - 24.06.2023
24.06.2023 - 01.07.2023
01.07.2023 - 08.07.2023
08.07.2023 - 15.07.2023
15.07.2023 - 22.07.2023
22.07.2023 - 29.07.2023
29.07.2023 - 05.08.2023
05.08.2023 - 12.08.2023
12.08.2023 - 19.08.2023
19.08.2023 - 26.08.2023
26.08.2023 - 02.09.2023
02.09.2023 - 09.09.2023
09.09.2023 - 16.09.2023

Преглед по соби

Triple room

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


1/4 Studio

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!