AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Viceroy Kopaonik - Копаоник

Копаоник, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотелот не располага со редовен ценовник, цените се променливи, За проверка на цена исклучиво во агенција!

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!

 

 

Опис на сместување

Во цената е вклучено:

-       Сместување на база ноќевање со појадок ( ВВ)

-       Користење фитнес центар

-       Користење базени на отворено со топла вода

-       Користење детско катче

-       WI-FI низ цел хотел

-       Спа центар ( сауна и затворен базен) ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗАКАЖУВАЊЕ НА ТЕРМИН.

Доплати:

-       Туристичка такса 1€ за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.50€ , деца до 7 гратис ( СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА )

-       Доплата за вечера 30€ по лице на ден

-       Доплата за ручек 25€ по лице на ден

-       Доплата за 3-то лице во соба 50€ дневно

-       Доплата за домашно милениче 50€ за цел престој (задолжителна претходна најава)

Услови за деца :

-       Деца од 0 до 6.99 години на заедничко легло со родители ГРАТИС

-       Деца од 7-14.99 години на заедничко легло со родители 50% попуст

Дополнителни услуги:

-       Хотелска гаража 20€ по возило на ден

Забелешка:

-       Хотелот располага со соби за лица со инвалидитет

Политика за откажување:

-       До 31 дена пред Chek In откажување без пенали

-       Од 30-0 дена пред Chek In 100% пенали

-       Доколку гостинот го напушти хотелот пред закажаниот термин на заминување, хотелот ги задржува средствата за неискористениот дел.

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!