AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Hotel Mona 4* - Златибор

Златибор, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Опис на програма

First Minute Offer
Цените се валидни за уплата до 31.10.2022

Hotel Mona 4* Златибор

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Минимум престој 4 ноќи

Ценовник валиден по периоди: 20.12-30.12.22 03.01-22.01.23 22.01.-14.02.23
17.02-01.04.23
Тип на Соба Kaпацитет на соба Цена Цена Цена
Single Standart Room 1 63 € 85 € 71 €
Double Standart Room 2 38 € 49 € 41 €
Double Comfort Room 2+2 / 3+1 44 € 59 € 49 €
Double Superior Room 2+2/ 3+1 49 € 68 € 57 €
Apartment Classic 2+2 / 3+1 На барање! На барање! На барање!
Aparment Mona 2+2 / 3+1 На барање! На барање! На барање!
Дополнително легло за лице над 12 години 31 € 31 € 31 €

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок, Користње на затворени базени, фитнес центар, сауна свет
- Wi - FI, Детско катче

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Парна Бања
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
- Две деца до 0-9,99 годни ГРАТИС;
- Деца 10-11,99 години 18€ по лице на ден;

Доплати:

Доплата за вечера за престој до 17.02.2023
- Доплата за вечера за возрасно лице до 15€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4.5 € по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Доплата за вечера за престој 17.02-17.7.2023

- Доплата за вечера за возрасно лице 13,5€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 4 € по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 9,5€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

 

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 7 дена пред почеток на аранжманот без пенали

Ковид политика:

- Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
- Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
- Затварање на граници

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!