AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Хотел Кеопс

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотел Кеопс се наоѓа во ново изградениот дел на Битола, опколен од најзначајните точки на интерес на идеално место е лоциран Хотел Кеопс. Националниот парк Пелистер и ски центар Копанки се наоѓаат на 15 минути, а археолошкиот локалитет Хераклеа Линкестис е на 10 минути оддалечен од Хотел Кеопс.

Ресторанот во Хотел Кеопс Ви нуди различен сет на мени за да задоволи сечиј вкус. Покрај традиционалната македонска храна ќе бидат приготвени и врвните специјалитети од меѓународната кујна. Ресторанот во хотелот Кеопс е пријатно и топло место, посветено за сите љубители на извонредната храна и вино, приготвена со многу љубов од вештите раце на врвните кулинари.

Посветени на вашата удобност и максимален комфор, ние нудиме широк спектар на сместување.

Предности во соба: удобни кревети, ТВ со рамен екран, бесплатен Wi-Fi, телефон, клима уред, балкон, приватни купатила опремени со фен и луксузни сетови за одржување на лична хигиена.

Хотелот располага со две, специјално и целосно опремени соби за гости со инвалидност, во кои купатилата се опремени со специјализирани држачи за лица со попреченост.

 

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА ЕДНО НОЌЕВАЊЕ, БЕЗ ОБРОЦИ

Тип на соба Цена по соба на ноќ
Двокреветна соба 2400мкд
Трокреветна соба  2700мкд
Двокреветен Апп 2900мкд
Трокреветен Апп 3500мкд
Четворокреветен Апп 3900мкд

 

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!