AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Луковска бања

null, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена 222€/13.764ден / РАСПРОДАДЕНА

 Цени по лице за најмалку 2 лица во соба

Цени изразени во евра за уплата исклучиво во денарска противвредност по курс 1€/62ден

 

Цената вклучува: 

- Сместување во стандардни двокреветни соби 

- Ихрана на база полупнасион (појадок и вечера шведска маса) 

- Секојдневно користење на Велнес центарот;

***отворено затворен базен со термо- минерална вода со температува од 33-35⁰C 

***сауна

***солена соба

***парно купатило

***топли клупи тепидариум 

- Секојдневно користење на сала за забава и рекреација 

- Секојдневно користење теретана 

- Секојдневно користење на игротека за деца

- Новогодишна прошетка по т.н. патека на здравјето со шумски велнес 

- Бањање во Велнес центарот до 02 часот по полноќ 

- Забавни содржини за деца

- Грижа за најмалите во игротеката за Нова Година до 20 часот 

- Утринска гимнастика со физиотерапевт 

- Вежби во базен 

 

Поволности за деца: 

- Деца до 7 год во придружба на 2 возрасни ГРАТИС

- Деца од 7 до 12 год. во придружба на 2 возрасни плаќаат 50% од цената на возрасен  

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!