Пролом бања

null, Србија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

ПРОЛОМ БАЊА ЗА НОВА ГОДИНА 

ХОТЕЛ РАДАН

РАСПРОДАДЕНА

 

Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена 195€/12.090ден

Цени по лице за најмалку 2 лица во соба

Цени изразени во евра за уплата исклучиво во денарска противвредност по курс 1€/62ден

 

 

Цената вклучува: 

- Сместување во стандардни двокреветни соби 

- Ихрана на база полн пансион (појадок, ручек и вечера на база шведска маса) 

- Секојдневно користење на Велнес центарот;

***отворено затворен базен со Пролом вода  

***сауна

***солена соба

***џакузи со лековита Пролом вода

***парно купатило

***топли клупи тепидариум 

***внатрешен базен со Пролом вода 

- Новогодишна прошетка по т.н. патека на здравјето со шумски велнес

- Корпа со овошје во Велнес центарот  

- Бањање во Велнес центарот до 02 часот по полноќ на новогодишната вечер

- Забавни содржини за деца (детски аниматори, игри без граници, спортски и музички игри) 

- Грижа за најмалите во игротеката за Нова Година до 22 часот 

- Новогодишен базар на платото пред хотелот 

- Користење сала за забава (сони, пинг понг, билијард, пикадо) 

- Утринска гимнастика со физиотерапевт 

- Вежби во базен 

 

Поволности за деца: 

- Деца до 9 год во придружба на 2 возрасни ГРАТИС

- Деца од 9 до 14 год. во придружба на 2 возрасни плаќаат 50% од цената на возрасен 

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!