AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Ava Luxury - Kallithea

Касандра, Грција

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотел Апартмани - Ава Луксури се наоѓа во Калитеа на 500м од плажа. Располага со двокреветни, трокреветни и четворокреветни студиа, и еден дуплекс апартман за 5 лица. 

Цените се изразени по соба на ноќ, без оброци. 

Минимум престој од 3 ноќевања. 

Удобности

  • Клима
  • TV
  • WI-FI

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!