AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Hotel LIBERTY PLAZA **** Novalja, Pag

null, null

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Hotel LIBERTY PLAZA **** Novalja, Pag

Опис на хотел: потполно ново уреден, прекрасна локација, 90 м од плажа, на неколку минути од центарот на градот.  

Содржина:  Sushi Bar & Tokyo.ресторан, Long Island коктел бар, бар на плажа,приватна плажа, Спа салон, надворешен сезонски базен, фитнес центар, паркинг, бесплатен WI-FI

Сместување: 48 соби со поглед на море и парк,сите опремени со клима, бања со туш,фен, сателитска ТВ, телефон, мини бар, електричен бокал за кафе или чај

Опис на регион

Место

Објект

Капацитет

NOVALJA

остров ПАГ

Hotel LIBERTY

***

2+1 standard park view

2+1 premium sea view

Hotel LIBERTY PLAZA

****

2+1 balcony park view

2+1 balcony sea view

 

 

Тип на соба

Услуга

Цени по лице на ден

27.04. – 25.05.

01.10. – 30.10.

25.05. – 15.06

11.09. – 01.10.

15.06. – 27.08.

27.08. – 11.09.

Hotel LIBERTY

***

2+1 standard

HB

43€

52€

74€

58€

2+1 premium

48€

59€

81€

64€

Hotel LIBERTY PLAZA

****

2+1 park

54€

69€

99€

79€

2+1 sea

64€

79€

111€

90€

Доплата за 2+0 „еднокреветна“

+50%

Одбивање за појадок

5€

Попуст за лица над 12 год на дополнително легло

15%

Попуст за деца до 4,99 год.со 2 возрасни

100%

Попуст за дете  5 г. - 11,99 г со 2 возрасни

50%

Baby cot

8€

Туристичка такса: 1,50 € по лице на ден.  Лица од 12г. до 17 г.плаќаат  50% , деца под 12г. не плаќаат

 

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!