AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Apartment MEDENA *** Seget Donji Trogir

null, null

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Apartment MEDENA *** Seget Donji Trogir

Опис на хотел: во живописната населба Сегет Доњи. Шеталиштето покрај плажата од 2 км ги поврзува апартманите со рибарската населба Сегет Доњи, на 4 км од Трогир. Опкружен е со борова шума на неколку чекори од плажа  

Содржина: резепција отворена 24 часа, а ла карт  ресторан (нуди опција за доплта на полупансион) аператив бар, диско клуб, забавно анимациска програма преку ден и навечер, фитнес центар, спортски терени, водени спортови,детски куб со  анимации за деца, бесплатен паркинг, WI-FI со доплата

Сместување  апартмани опремени со клима,апарат за кафе, мини кујна,  бања, сателитска ТВ, телефон, сеф

Наемот вклучува: постелнини и пешкири, садови за готвење, прибор за јадење, средства за чистење, генерално чистење еден пат неделно, пешкири се менуваат два пати неделно

Опис на регион

Место

Објект

Капацитет

ТРОГИР

SEGET DONJI

Apartments

MEDENA

***

A/2+1  standard

A/2+1  standard +

renovated

B/4+1 standard

B/4+1 standard +

renovated

 

 

Тип на апартман

Услуга

Цени за наем од апартман

31.3.- 13.5.

30.9 -31.10

13.5.-27.5.

16.9.-30.9.

27.5.-10.6.

09.9.- 16.9.

10.6.-01.7.

26.8.-09.9.

01.7.-26.8.

APARTMENTS

MEDENA

***

A/2+1  standard

Наем

58 €

68 €

73 €

94 €

112 €

A/2+1  standard+

72 €

76 €

94 €

120 €

164 €

B/4+1  standard

87 €

97 €

118 €

150 €

185 €

B/4+1  standard+

100 €

114 €

131 €

158 €

229 €

  • Baby cot

6 €

  • Доплата за полупансион

(појадок и вечера)

возрасен 44 €

Деца до 3 г. – бесплатно

Дете од 3 до 9,99 г. Попуст  50% за храна

Дете од 10 до  11,99 г. Попуст  30% за храна

  • Доплата за појадок – buffet table

возрасен 22 €

Деца до 3 г. – бесплатно

Дете од 3 до 9,99 г. Попуст  50% за храна

Дете од 10 до  11,99 г. Попуст  30% за храна

  • Паркинг

5 €

  • Туристичка такса: 1,50 € по лице на ден.  Лица од 12г. до 17 г.плаќаат  50% , деца под 12г. не плаќаат

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!