AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Hotel Rey - Mavrovo

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВ ВРЕДНОСТ ОД 62МКД

Хотелот е лоциран покрај Мавровското езеро и е идеално место за одмор, релаксација и уживање во одлична храна, место за бегство од секојдневните сресови.

Хотелот има прекрасен поглед кон езерото. Достапно е слободен паркинг и wifi, бар и ресторан. Користењето на базенот е со доплата во летниот период

 

ЦЕНИ ВО ИЗРАБОТКА...

Опис на регион

Собите се опремени со кабловска ТВ, гарнитура за седење, минибар, погледот е кон планините, езерото или базенот. Секоја соба располага со сопствено купатило. Во Стандардните соби е дозволено само 2 лица, во соба со балкон до 3 лица, во соба со џакузи до 4 лица

Опис на програма

Услови за деца : -дете до 5.99год – бесплатно,

дете од 6 – 11.99 год – 11€, -дете од 12год и нагоре се смета за возрасен, и плаќа редовна цена

Во цените е вклучено: појадок, бесплатен интернет, бесплатен паркинг, туристичка такса

Доплати и услови на сместување:

-Доплата за дополнителен оброк (ручек или вечера ) 15€ по лице на ден

Check in 14.00h, Check out 11.30h. -Касно одјавување од хотелот до 17часот – 40% од регуларната цена по ноќ.

Политика на отказ на резервација:

*За промена на резервација најкасно до 3 дена пред пристигнување

*Отказ на резервација до 8 дена пред пристигнување – бесплатно , по овој период 100% пенали.

*До 7 дена пред пристигање – бесплатно, потоа 100% пенали

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!