AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Vila la kola & Kasa la kola

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Вила Ла Кола се наоѓа во центарот на Крушево, спроти црквата Свети Јован, позната по фреските и резбите. На приземјето се рецепцијата и собата за собири, кои се соодветни за слободното време и за дружење. Вилата располага со сопствен надворешен паркинг и бар. Собите се опремени со балкон, бања или туш, комплетно опремена кујна, мини бар и кабелска тв. Миленичиња не се дозволени. Каса Ла Кола се наоѓа во срцето на Крушево, над црквата Свети Јован, позната по своите фрески и резби, на 5 минути од ски центарот. Каса Ла Кола има 4 соби со купатило и 2 студија. Бесплатен интернет wifi во дениот објект, заедничка просторија, 24 часа достапна услуга и видео надзор.

Опис на сместување

Располага со двокреветни студија (2+1) опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф и чајна кујна. Трокреветни студија опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф и мини бар.

Опис на програма

ЦЕНИ ВО ОБРАБОТКА...

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!