AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Avtokamp Krani

null, null

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

КАПРИ во Крани…секоја година се повеќе и повеќе го враќаме сјајот, убавината и животот во КРАНИ и Преспанското Езеро! Автокампот Крани располага со 30 апартмани и 20 бунгалови секој со по 2 соби, 4 кревети, бања, кујна и тераса. За рекреација на гостите, автокампот нуди плажа со 200 лежалки, шанк на плажа, одбојка на песок како и кошаркарско игралиште. За сите љубители на чист воздух и мирен одмор, ова е одлична локација да го поминат својот одмор.

Удобности

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!