AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

MPM Guinniss

null, Бугарија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Модерен хотел, сместен во мирниот дел на Банско на само 200м од гондолата. Хотелот се состои од 61 стилски опремени студија и апартмани. Нуди и спа центар базен со затоплена вода, сауна, парна бања и масажа (со доплата). Бесплатен отворен паркинг и затворен со доплата од 8еур на ден. Бесплатно вифи во заедничките простории.

Опис на сместување

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61.8МКД

Опис на програма

Генерални услови: Новогодишната вечера е задолжителна – 75еур по возрасен -37еур дете од 2-11,99год. Во цената е вклучено: базен, сауна, парна бања, ски гардероба за своја опрема, Wi-Fi на рецепција , превоз до гондолата. Внатрешен паркинг – 8 еур на ден. Бебешко креветче – бесплатно на барање -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ LOYALTY CARD попуст 4 % (од 5 ноќевања нагоре) Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата), Важат Општите услови на СКТМ и ТА “ЈК ТRAVEL“.

Удобности

  • WI-FI
  • TV

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!