AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Royal Park&Spa 4*

null, Бугарија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотелот Royal Park & Spa е лоциран на 1.2 км гондолата или на само неколку миниту со бесплатниот транспорт кој го нуди за госисте и на 1.5 км од центарот на Банско. Гостите на хотелот може да уживаат во прекрасната панорамска гледка над планината Пирин, да се релаксираат во големиот Спа центар и да уживаат во бугарска и меѓународна кујна. За гостите е на располагање и бесплатен паркинг пред хотелот. Хотелот е составен од хотелски и апартмански дел. Хотелскиот дел се состои од двокреветни соби и фамилијарни соби. Апартманскиот дел се состои од студиа и фамилијарни апартмани. Спа центарот се наоѓа во хотелскиот дел, а апартманскиот дел не е поврзан со топла врска со спа центарот, односно гостите кои се сместени во апартманскиот дел го користат спа центарот на хотелот. Спа центарот се наоѓа во основната зграда и располага со: сауна, базен, релакс зона, парна бања и фитнес кои се бесплатни за гостите.

Опис на сместување

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК. ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД. Сите соби се опремени со бесплатен Wi-FI интернет, телевизор со LCD екран, минибар и модерно купатило со туш кабина. Распространети во 5 згради сите соби имаат тераса со поглед кон градот и кон планината.

Удобности

  • Паркинг
  • TV
  • WI-FI

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!