AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

JK Beach House

Јонско море, Грција

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Опис на вила

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа. Таа е идеална за оние кои сакаат да избегаат од гужвата и да одмараат во мир. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби од кои едната се наоѓа на поткровје, дневна како и целосно опремена кујна. Вилата има двор со зеленило и сопствен паркинг, скара и од самиот двор излегува на плажа. Клима има во дневната и е бесплатна за користење на гостите. Во неа се сместуваат само тие кои ке ја изнајмат, и не ја делат со други гости. Цените се изразени за НАЕМ НА ВИЛА за 7 ноќевања Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата Првиот и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

Удобности

ДатумиVila 3/6
25.05.2022 - 01.06.2022
01.06.2022 - 08.06.2022
08.06.2022 - 15.06.2022
15.06.2022 - 22.06.2022
22.06.2022 - 29.06.2022
29.06.2022 - 06.07.2022
06.07.2022 - 13.07.2022
13.07.2022 - 20.07.2022
20.07.2022 - 27.07.2022
27.07.2022 - 03.08.2022
03.08.2022 - 10.08.2022
10.08.2022 - 17.08.2022
17.08.2022 - 24.08.2022
24.08.2022 - 31.08.2022
31.08.2022 - 07.09.2022
07.09.2022 - 14.09.2022
14.09.2022 - 21.09.2022
21.09.2022 - 28.09.2022

Преглед по соби

Vila 3/6

Free Wi-Fi

2 Single beds--.--.------ €


Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице

Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Автобуска Станица)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

-Деца од 0-1,99год  бесплатно, не користат седиште, дете од 2-11,99год - 10еур попуст 

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!