AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Hotel Unique 5*

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотелот Unique Resort & Spa e ново отворен хотел. Хотелот е еден од најголемите и најлуксузните хотели на охридското крајбрежје. Користењето на паркинг и надворешен базен е вклучено во цената

Опис на сместување

Располага со дво- тро и четирикреветни соби . Секоја соба е опремена со: клима уред, мини бар, безжичен интернет, дирекна телефонска линија, кабелска телевизија, купатило со туш кабина или када.

Цените се изразени по лице на ден на база ноќевање со појадок

Политика за деца: 

од -0-5,99год - бесплатно

од 6-11,99год - 50% попуст 

Доплата за Полупансион по 16еур по лице на ноќ, деца од 6-11,99год - 8еур 

 

Политика на отказ: 

-До 8 дена пред пристигање - без пенали 

-Под 7 дена пред пристигање - 50% пенали

-3Дена пред пристигање - 3ноќевања пенали

 

Удобности

Тип на собаЈан-Април, Ноември и ДекемвриМај, Јуни, Септември и ОктомвриЈули и Август
Еднокреветна68еур72еур81еур
Двокреветна90/45еур по лице96/48еур по лице108/54еур по лице
Трокреветна126/42еур по лице135/45еур по лице150/50еур по лице
Четворокреветна152/38еур по лице164/41еур по лице184/46еур по лице
Фамилијарен свит225еур240еур270еур
Мастер свит240еур256еур288еур

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!