Хотел Гранит

null, Македонија

Duration

3 Days

Group Size

30 People

Tour Type

Adventures Tour

Date

Jan 19' - Dec 21'

Min Age

10+

Pickup From

Airport

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа, базен за возрасни и базен за деца. Исто така во склоп на хотелот се и фитнес клубот,салата за пинг-понг,терените за тенис и кошарка. Повеќе фотографии и дополнителни информации може да погледнете на следниот линк http://hotelgranit.com.mk/presentation.php

Удобности

Цени пред сезона (03.01 – 31.05.2022) + (01.10 – 28.12.2022)
Цена по лице на денМинимум 5 дена престој во двокреветна собаМинимум 5 дена престој во еднокреветна соба
BB2838
HB3343
За помал престој цената се качува за 3еур по лице на ден
Цени за висока сезона (01.06 – 30.09.2022)
Цена по лице на денМинимум 5 дена престој во двокреветна собаМинимум 5 дена престој во еднокреветна соба
BB3040
HB3545

Преглед по соби

Превоз

Галерија

Location

Не успеавте да најдите тоа што го баравте ? Контактирајте не!